Wydarzenia
Kochani, rozpoczął się nowy rok pracy formacyjnej 2021/2022 . Tych nowości jest więcej. W niektórych kręgach nowy skład lub nowi kapłani; nowy krąg, który skończył pilotaż i stał się samodzielnym kręgiem i my nowa para rejonowa: Sławek i Beata Dymerscy. Starsze kręgi z Ostrołęki oraz krąg z Myszyńca i Kadzidła nas kojarzą a z pozostałymi chętnie się poznamy bliżej. Stopniowo, bo kręgów jest już 14 i 2 pilotowane będziemy kontaktować się z animatorami, aby poznać termin spotkania kręgu i was odwiedzić.
Prosimy o modlitwę za nas i my będziemy o was pamiętać w modlitwie.
Para Rejonowa
Sławek i Beata Dymerscy
 • W najbliższym czasie 18.09.2021, zgodnie z rocznym planem pracy Domowego Kościoła, odbędzie się dzień skupienia animatorów, dla obu rejonów Fara I Klasztor. Rozpoczęcie o godzinie 14:00, w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce. Planowane zakończenie ok. godziny 19:00. Obecność animatorów obowiązkowa (animatorzy kręgów oraz animatorzy kręgów pilotowanych). Dzień skupienia poprowadzi para diecezjalna Ania i Tomek Przybyszewscy oraz moderator diecezjalny ks. Łukasz Andrzejczyk. W przypadku braku możliwości uczestnictwa w wyznaczonym terminie, należy skorzystać z innych terminów podanych w rocznym planie pracy (Łapy, Łomża, Ostrów Mazowiecka).

  Uwaga. Ze względu na roboty drogowe, dojazd do kościoła jest od strony ronda na ulicy Goworowskiej.
 • W dniu 25-26.09.2021, odbędzie się Pielgrzymka Rodzin do Częstochowy. Koszt 120 zł od osoby, organizator zapewnia nocleg i ciepły posiłek. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać u Andrzeja Paszczyka. Powierzmy siebie i nasze rodziny Najlepszej Matce Maryi. ZAPRASZAMY!
 • W związku z rozesłanym do animatorów zapytaniem prosimy o potwierdzenie ilości listów dla poszczególnych kręgów. Zgodnie z tą informacją zostaną zamówione nowe nr listów DK do pracy formacyjnej w kręgach. Prosimy o odpowiedź na wysłanego do animatorów maile.
 • Dla pewności, że wszystkie informacje przez nas przekazane dotarły do wszystkich, prosimy animatorów o potwierdzenie zapoznania się z treścią naszych maili i SMS-ów.
 • Chętnych panów pragnących uczestniczyć w służbie ołtarza podczas Mszy Św. DK, zapraszamy do kontaktów z Tomkiem Wądołkowskim.
 • Adoracja to czas bezinteresownego wielbienia Boga, to także cenny czas zatrzymania się w pędzie życia i szansa usłyszenia kto i co jest w życiu naprawdę ważne. Osoby chętne do stałego spędzania czasu w ten sposób z Bogiem, prosimy o kontakt z Dominikiem Białobrzeskim.
 • Zapraszamy wszystkich członków DK, w każdą drugą niedzielę miesiąca do kościoła Fara w Ostrołęce na godzinę 16:00 na Mszę Św. w intencji wszystkich rodzin z Domowego Kościoła. Oprawa Mszy Św. w miesiącu wrześniu - krąg XII animatorzy Darek i Beata Trzcińscy, dziękujemy. W październiku (10.10.2021) prosimy o oprawę krąg X animatorzy Andrzej i Basia Rosińscy.
 • Dziękujemy za udział i posługę małżeństw w tegorocznych rekolekcjach wakacyjnych
 • Dziękujemy za udział w powakacyjnym Diecezjalnym Dniu Wspólnoty Ruchu Światło-Życie w dniu 4.09.2021r, w Katedrze w Łomży.
 • Prosimy o zapoznanie się na pierwszych spotkaniach kręgów, w części formacyjnej z Listem kręgu centralnego Domowego Kościoła na rok formacyjny 2021/2022 „Znać, akceptować i być wiernym Zasadom Domowego Kościoła”, który jest dostępny również na stronie: www.dk.oaza.pl oraz w Liście do wspólnot rodzinnych Nr 164.
 • 17.10 – Rejonowy Dzień Wspólnoty, planowany wspólnie z rejonem Klasztor.
 • Wszystkim solenizantom i jubilatom z miesiąca września życzymy wielu łask Bożych.
Dziękujemy za 3 letnią posługę ustępującej parze rejonowej Beatce i Andrzejowi Paszczykom, oraz za ich pomoc i wsparcie w tej nowej dla nas posłudze. Nie żegnamy się jednak licząc na ich dobry humor, słynną grochówkę na przyszłych wspólnych spotkaniach. Bóg zapłać!

Różne są dary łaski, lecz ten sam Duch; różne też są rodzaje posługiwania, ale jeden Pan. (1Kor, 12,4-5)

Para Rejonowa: Sławek i Beata Dymerscy