Z powodu epidemii koronawirusa i zamknięciem bibliotek spotkanie z autorem książki zostaje odwołane. O nowym terminie poinformujemy w późniejszym czasie.
16 marca (poniedziałek) o godz. 18:00 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce przy ul. Głowackiego 42, gdzie odbędzie się prezentacja książki członka Domowego Kościoła DOMINIKA BIAŁOBRZESKIEGO pt. "Jak żyć po chrześcijańsku".
Dominik Białobrzeski. Od 23 lat pracuje jako wychowawca w zakładzie poprawczym. Od czasów licealnych członek młodzieżowego Ruchu Światło Życie. Po ślubie wspólnie z żoną wstąpili do Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej tegoż Ruchu, gdzie podejmują szereg posług na rzecz małżeństw. Razem z małżonką zaangażowani w Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Łomżyńskiej.

Podczas spotkania możliwość zakupu książek z dedykacją autora.

Zobacz okładkę książki