Wydarzenia
W związku z prośbą Ks. Biskupa i zaleceniami unikania licznych zgromadzeń w obliczu potencjalnego zagrożenia epidemią koronawirusa, w duchu posłuszeństwa i roztropności rekolekcje ewangelizacyjne zostają odwołane.

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.” Mt 11, 28
Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa sakramentalne pragnące pogłębić relację z Bogiem oraz odnowić miłość małżeńską na Rekolekcje Ewangelizacyjne organizowane przez Wspólnotę Domowego Kościoła w dniach 12 –15 marca 2020 r. do parafii Św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce. Rozpoczęcie w czwartek Mszą Świętą o godz. 17:30.
Rekolekcje poprowadzi moderator diecezjalny Domowego Kościoła ks. Łukasz Andrzejczyk.
W programie: codziennie wieczorna Msza św., konferencje, świadectwa małżonków. Zakończenie niedzielną Eucharystią o godz. 16:00, a następnie wspólny poczęstunek w sali parafialnej.
Pamiętajmy, że relację z Bogiem oraz miłość małżeńską należy nieustannie pielęgnować, aby przynosiły piękne i dobre owoce w naszym życiu i życiu ludzi nam najbliższych. Aby jak najlepiej spożytkować czas dany nam przez Pana gorąco zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich dniach rekolekcji.
Wspólnota Domowego Kościoła
Rejon Ostrołęka