"Jeśli ktoś przed Tobą niesie krzyż, to po to, byś był Szymonem z Cyreny, czy świętą Weroniką, a nie żołnierzem z pretorii." Ks. Wiesław Białczak (21.02.2020r. – pogrzeb ojca biskupa J Stepnowskiego – Alfreda Stepnowskiego)

„Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. ” Mt 7, 7-8

Z powodu epidemii koronawirusa i zamknięciem bibliotek spotkanie z autorem książki zostaje odwołane. O nowym terminie poinformujemy w późniejszym czasie.
16 marca (poniedziałek) o godz. 18:00 zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce przy ul. Głowackiego 42, gdzie odbędzie się prezentacja książki członka Domowego Kościoła DOMINIKA BIAŁOBRZESKIEGO pt. "Jak żyć po chrześcijańsku".

W dniu 23 lutego 2020 r. o godzinie 10:00 w Kościele NNMP (Fara) w Ostrołęce odbyła się podniosła uroczystość poświęcenia i zamontowania nowej monstrancji do kaplicy Wieczystej Adoracji. Mszy Świętej przewodniczył ks. biskup Janusz Stepnowski, który poświęcił nową Monstrancję i wystawił w niej Najświętszy Sakrament, by wierni mogli adorować Go dzień i noc w Kaplicy Wieczystej Adoracji.

W związku z prośbą Ks. Biskupa i zaleceniami unikania licznych zgromadzeń w obliczu potencjalnego zagrożenia epidemią koronawirusa, w duchu posłuszeństwa i roztropności rekolekcje ewangelizacyjne zostają odwołane.